تبلیغات
قـاصـــدک - اطلاعیه (کلاس تدبر در قرآن)
اطلاعیه (کلاس تدبر در قرآن)

به اطلاع ثبت نام کنندگان در دوره کلاس های تابستانی تدبر در قرآن می رساند که به علت استقبال بیش از حد ظرفیت کلاس در نظر گرفته شده برای دوره تابستان، مکان برگزاری کلاس ( همان طور که در نکات پیش از ثبت نام ذکر شده بود) تغییر کرده است و جلسه اول (شنبه 14 تیر) در دانشکده تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی واقع در شهرک قدس، بلوار فرحزادی، خیابان شهید حافظی ( پشت ساختمان اریکه ایرانیان) برگزار می گردد.

 

مسیر های دسترسی به دانشکده تغذیه :

الف) میدان صنعت :

برای رسیدن به میدان صنعت از بسیاری از نقاط شهر خطوط تاکسی و اتوبوس هست. (خطوط تاکسی مثلا از انقلاب، هفت تیر، میدان ونک، فاطمی، پایانه امام، جنت آباد، پونک، ضرابخانه، رسالت، تجریش، سیدخندان، کوی نصر و... و اتوبوس از انقلاب، هفت تیر، مترو صادقیه، مترو شریف، ازادی، تقاطع نیایش ولیعصر و... )

 بعد از رسیدن به صنعت دو راه هست یا به سمت شرق میدان رفته و سوار اتوبوسهای تامین اجتماعی می شوید و ایستگاه ارغوان (روبروی خیابان شهید حافظی) پیاده می شوید. یا به سمت غربی میدان رفته و تاکسی هایی که بلوار فرحزادی را به سمت بالا می آیند سوار می شوید و روبروی خیابان شهید حافظی پیاده می شوید.

 

ب)پل مدیریت

با سوار شدن BRT های پایانه جنوب- پایانه افشار (پارک وی) می توانید به پل مدیریت برسید. از آنجا تاکسی هایی که بلوار دریا را مستقیم می روند سوار شوید و در انتهای خط، در تقاطع بلوار دریا- فرحزادی پیاده شوید. و کمی بلوار فرحزادی را پیاده به سمت بالا بیایید تا به خیابان شهید حافظی برسید.


لطفا جلسه اول نیم ساعت زودتر تشریف بیارید تا برسید ثبت نامتون رو قطعی کنید و به ابتدای کلاس هم برسید.


View دانشکده تغذیه شهید بهشتی in a larger map

[ پنجشنبه 12 تیر 1393 ] [ 06:11 ب.ظ ] [ قاصدک ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه