تبلیغات
قـاصـــدک - اطلاعیه همایش شروع کلاس ها
اطلاعیه همایش شروع کلاس ها
قایل توجه کلیه دانش پژوهان
 همایش افتتاحیه دوره آموزشی طلیعه حکمت و تدبر در قرآن در روز سه شنبه مورخ 8 مهرماه 93 از ساعت 16 الی 18 در آدرس زیر برگزار می گردد.
ولنجک، بلوار دانشجو، خ کودکیار، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سالن آمفی تئاتر
توجه: حضور کلیه افرادی که در سطح یک کلاس های طلیعه حکمت ثبت نام نموده اند در این همایش الزامی است و عدم شرکت در این جلسه به منزله انصراف از دوره می باشد.
توجه: کلیه افرادی که در کلاس های سطح دو تدبر در قرآن ثبت نام نموده اند ولی در سطح یک حضور نداشتند، ملزم به شرکت در این همایش می باشند و عدم شرکت در این جلسه به منزله انصراف از دوره می باشد.
توجه: به کلیه افرادی که در کلاس های سطح دو تدبر در قرآن ثبت نام نموده اند و در سطح یک هم حضور داشتند طبق گفته استاد توصیه میشه که در این همایش شرکت کنن.
پاسخ به برخی از سوالات احتمالی:
1. چرا محل برگزاری همایش در ولنجکه؟ مگه اعلام نکردید کلاس ها در تقاطع نیایش و ولیعصر(عج) برگزار میشه؟ نکنه محل برگزاری کلاس عوض شده؟
پاسخ: سالن دانشکده پزشکی واقع در ولنجک صرفا برای همین جلسه می باشد و کلاس ها طبق اعلام قبلی در دانشکده پرستاری واقع در تقاطع نیایش و ولیعصر(عج) برگزار می گردد.
2. علت برگزاری همایش افتتاحیه در ولنجک چیه؟ خب تو همون پرستاری برگزار کنید که راحتتره
پاسخ: سالن های دانشکده پرستاری و داروسازی حداکثر 300 نفر ظرفیت دارند که باتوجه به تجمیعی برگزار شدن همایش افتتاحیه، تعداد شرکت کنندگان بیش از این ظرفیت خواهد بود، لذا برای این جلسه سالن دانشکده پزشکی هماهنگ شده است.
3.آیا شرکت در این همایش واقعا الزامی است؟ اگر در همایش شرکت نکنیم چه اتفاقی میوفته؟
پاسخ: بله، عدم شرکت در همایش به منزله انصراف از دوره می باشد.
4. ما که برای روزهای دوشنبه طلیعه حکمت و چهارشنبه دربر در قرآن ثبت نام کردیم باید چکار کنیم؟ آخه سه شنبه کلاس داریم و نمی تونیم بیایم؟
پاسخ: دوست عزیز مطلب شما کاملا درسته و حق با شماست ولی خواهش می کنیم با توجه به این که فقط یکبار امکان برگزاری این همایش برای ما هست و با توجه به اینکه شرکت در این همایش هم الزامی است، در این روز خاص زمان خود را به صورتی برنامه ریزی کنید که حتما بتونید در همایش شرکت کنید وگرنه خدایی نکرده ممکنه که شرمندتون بشیم
5. آیا برای این روز نیاز هست که رسید هزینه کلاس رو بیاریم؟
پاسخ: اگر بیارید بهتره[ یکشنبه 6 مهر 1393 ] [ 01:10 ب.ظ ] [ قاصدک1 ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه